Net&Risk

Net&Risk

Net&Risk, Bankalara, Sigorta, Telekom ve yüksek adette müşterisi olan Kurumsal firmalara, müşteri memnuniyetini, satışları ve ürün yenilemelerini artırmak, ürün iptalini azaltmak için Türkiye’de yaygın destek (asistan) paket çözümleri sunar network oluştur. Firmaların operasyon süreçleri için etkin çözümler sunar hizmet seviye anlaşmasına uygun olarak yönetir.

 

Müşteri Memnuniyeti: Kurumsal olan ve kurumsallaşmada adımlar atan tüm işletmelerde; müşteri memnuniyeti, şirket kimlik ve değerleri ile ayrılmaz bir bütündür. Müşteri memnuniyetinin önemini bilen, bunu en üst seviyede sağlamayı amaçlayan tüm firmalara satış dönüşümlü destek sağlayan yapı içerisinde gelişiyor ve geliştiriyoruz.

 

Satış ve Ürün Yenilemelerini Artırmak:  Net&Risk, yüksek adette müşterisi olan Kurumsal firmaların; ürün,satış yeri, pazarlama hedefleri ile uyumlu destek paketleri,operasyon ve satış süreçleri tasarlar ve Firma’nın kurumsal kimliğine uygun olarak hizmetleri oluşturur. Destek paketleri ürünün algısını artırarak satış, yenileme oranlarının artmasına destek olur  

Ürün İptalini Azaltmak: Sektöre ve ürün kategorisine göre değişmekle birlikte ürün iade ve iptallerinden oluşan maddi zararı önlemek ve en aza indirmek amacı ile Net&Risk kullanıcılarına destek paketleri ve operasyonel süreçler tasarlar ve takibini sağlar.

 

Sonuç olarak Net&Risk; Türkiye’de yaygın hizmet ağı ile Kurumsal firmaların müşterilerine ihtiyaçlarına uygun hizmetleri verirken müşteri memnuniyet analizleri, gelişmiş teknolojik altyapısı, uzman kadrosu ve 7/24 canlı çağrı karşılayan çağrı merkezi ile hem Kurumsal firmalara hem de hizmet alan müşterilerine hizmet kalitesini yüksek seviyede tutmayı hedefleyerek vizyonunu sürdürür.